Kristen Stewart Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Serbia

Ovo je forum za sve fanove glumice Kristen Stewart! Saznajte sve o njoj, i ponešto o Twilight sagi!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 'Moje srce pripada Jacobu'

Ići dole 
AutorPoruka
Alisper 4ever

Alisper 4ever


Posts : 77
Join date : 03.04.2010
Location : Zagreb

'Moje srce pripada Jacobu' Empty
PočaljiNaslov: 'Moje srce pripada Jacobu'   'Moje srce pripada Jacobu' EmptyNed Apr 04, 2010 1:35 pm

P: Tvoj prvi dojam o 'Sumraku'?

A.G.: Nisam nikad mislila da će film postati tako velik hit. Naravno, očekivala sam uspjeh, ali baš ovakav ne. Mislila sam da će biti uspješan poput, recimo, 'Mrak filma', ali da će postati popularan kao npr. 'Transformeri' ili 'Harry Potter', to nikad ne bih rekla. U svakom slučaju, odlično je biti dio 'Sumraka'.


P: Koja ti je najdraža knjiga iz sage 'Sumrak'?

A.G.: Nekako sam između 'Mladog mjeseca' i 'Pomrčine', ali naravno da su mi sve jako dobre.


P: Koji si tim, Edwardov ili Jacobov?

A.G.: Uh, teško pitanje. Stvarno mi je drag Robert i lik Edwarda je izvrstan, ali moram se odlučiti za Jacoba. Jednostavno moraš voljeti Taylora, odličan je glumac i savršeno je odglumio Jacoba, tako da moje srce pripada njemu, hahaha!


P: Kako si se pripremala za ulogu Alice Cullen?

A.G.: Pročitala sam knjigu i scenarij, a zatim sam razgovarala sa Stephenie, koja mi je pomogla da stvorim filmsku Alice.


P: U 'Mladom mjesecu' Alice ima veću ulogu nego u prvom dijelu. Jesi li zadovoljna time kako se njen lik razvija?

A.G.: Naravno! Zato su mi 'Mladi mjesec' i 'Pomrčina' draži od 'Sumraka' i 'Praskozorja'! Šalim se, naravno. Da, drago mi je da je uloga veća, što znači da imam i više teksta za naučiti, ali to mi je drago. Volim svoj posao, tako da mi to ne pada teško.


P: Ima li nekih sličnosti između Alice i tebe?

A.G.: Obje smo sitne! Hahaha! Alice je jako sretna i vesela osoba, a i ja sam isto. Stalno se smijem i ne volim kad su ljudi oko mene tužni pa ih nastojim oraspoložiti. Također, obje smo lude za modom, ali moram priznati da je Alice puno jača na tom planu. Obožavam njen modni stil i želim njen ormar!
Nazad na vrh Ići dole
 
'Moje srce pripada Jacobu'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kristen Stewart Serbia :: -TWILIGHT SAGA- :: Twilight Glumci :: Ashley Greene/Alice Cullen-
Skoči na: