Kristen Stewart Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Serbia

Ovo je forum za sve fanove glumice Kristen Stewart! Saznajte sve o njoj, i ponešto o Twilight sagi!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 108
Join date : 02.04.2010

Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D Empty
PočaljiNaslov: Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D   Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D EmptySub Apr 03, 2010 6:34 am

Kristen Stewart, zvijezda sage 'Sumrak', smatra da nije dobra ideja da četvrti nastavak tog popularnog vampirskog filmskog serijala bude snimljen u danas vrlo popularnoj 3D tehnici
Mlada glumica koja se proslavila ulogom Belle kaže da taj novi filmski trend (Avatar, Alisa u zemlji čuda, Oblačno s ćuftama) ne bi trebala pratiti i vampirska saga.

'Ne znam, mislim da bi to bilo totalno ludo. Moram priznati da mi se to ne čini kao dobra ideja. Možda samo neke scene, ali cijeli film - nikako. Zamislite da vam u nekom trenutku iskoče vampiri ili vukodlaci. Mislim da bi to bilo zbilja uznemirujuće. Praskozorje bi trebao biti 'normalan' film, ali tko zna što će Summit na kraju odlučiti', otkrila je Kristen u nedavnom intervjuu.

Po spekulacijama, četvrti film ('Breaking Down' - u prijevodu 'Praskozorje') prema popularnim knjigama Stephenie Meyer trebao bi se početi snimati krajem ove godine.

Inače, treći nastavak Pomrčina u kina širom svijeta stiže na ljeto.
Nazad na vrh Ići dole
http://kristen-serbia.serbianforum.info
 
Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kristen Stewart Serbia :: -KRISTEN STEWART- :: Novosti i zanimljivosti-
Skoči na: