Kristen Stewart Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Serbia

Ovo je forum za sve fanove glumice Kristen Stewart! Saznajte sve o njoj, i ponešto o Twilight sagi!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kristen ne voli držati govore

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 108
Join date : 02.04.2010

Kristen ne voli držati govore Empty
PočaljiNaslov: Kristen ne voli držati govore   Kristen ne voli držati govore EmptySub Apr 03, 2010 6:33 am

Mlada zvijezda izjavila je da ima problema s držanjem govora pred gomilom ljudi, kao što je bio slučaj na nedavnoj dodjeli nagrada BAFTA
Kristen je otkrila da ne voli držati govore pred ljudima kojima se divi. 'Ne mogu se naviknuti na to. Soba puna ljudi kojima se divim, koji su postigli nešto u životu. Divljenje čak nije dovoljno jaka riječ da opišem taj osjećaj.'

'Osjećam ogromno poštovanje prema svima, a ja se osjećam tako maleno dok govorim pred njima.'

Novinare je zanimao i njen osebujan izbor odjeće, na što je Kristen odgovorila: 'Nikad ne znam što ću obući sve do zadnjeg trena. U zadnjih pet minuta odaberem što mi se sviđa. Jednostavno obučem nešto i ako se osjećam udobno u tome, to je to.'
Nazad na vrh Ići dole
http://kristen-serbia.serbianforum.info
 
Kristen ne voli držati govore
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Orlanda Blooma očarala Kristen Stewart
» Pesma od Roba za Kristen!
» Šta vi stvarno mislite o Kristen?
» Kristen Stewart: Ne želim postati Angelina Jolie
» Započeo 'lov' na Roba i Kristen po Londonu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kristen Stewart Serbia :: -KRISTEN STEWART- :: Novosti i zanimljivosti-
Skoči na: